O nas

Old Tree Villa to unikalne miejsce gdzie dobrze czują się i goście indywidualni, i rodziny z dziećmi oraz grupy turystyczne. Oferujemy pokoje z łazienkami o różnych standardach w pensjonacie, hostelu oraz przestronnych domkach. Obiekt Old Tree Villa & Restaurant położony jest w spokojnej dzielnicy Oświęcimia, niedaleko drogi krajowej 933 z Krakowa do Oświęcimia. W pobliżu znajdują się rzeki, lasy oraz trasy rowerowe i spacerowe. Kilka metrów od nas przebiega Wiślana Trasa Rowerowa – to 1300 km ścieżki rowerowej po Polsce, z Beskidów nad Bałtyk.

Old Tree Restaurant to przede wszystkim potrawy, które zadowolą podniebienie każdego gościa i jest to miejsce o wyjątkowej atmosferze, co wielokrotnie powtarzają nasi goście, sprzyjającej biznesowym obiadom, spotkaniom ze znajomymi oraz wszelkim rodzinnym uroczystościom.

Naszą specjalnością jest kuchnia polska z akcentami kuchni europejskiej. Nasi kucharze to wysokiej klasy fachowcy, przygotowujący dania tylko ze świeżych i najlepszej jakości produktów. Pyszne domowe jedzenie oraz obfite porcje to znak rozpoznawczy naszej restauracji.

Staramy się aby każdy gość wychodził od nas najedzony i zadowolony, bo właśnie zadowolenie gościa jest naszym celem.

Przygotowujemy śniadania, lunche, obiady dla grup turystycznych a także organizujemy przyjęcia okolicznościowe: STYPY, CHRZCINY, KOMUNIE, WESELA DO 80 OSÓB, kameralne spotkania rodzinne oraz biznesowe czy duże uroczystości jubileuszowe i bankiety.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, z najwyższym zaangażowaniem i profesjonalizmem!

Administrator

No description. Please update your profile.

    Nasza restauracja
    Znajdź nas