Pensjonat Old Tree Villa

Old Tree Villa ma do dyspozycji 13 przestronnych i komfortowych pokoi o wysokim standardzie. Są to pokoje 1, 2, 3, 4 – osobowe w pełni dostosowane do potrzeb gości. Wszystkie posiadają własną łazienkę, klimatyzację oraz telewizor LCD. Zapewniamy również ręczniki, kosmetyki, suszarki do włosów. A na powitanie w każdym pokoju czeka na gości kawa i herbata. Większość z pokoi ma również balkon.

W ofercie pensjonatu są również pokoje typu De Luxe o podwyższonym standardzie. Są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających przestrzeni i komfortu. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy internet WiFi.

Komfortowy wypoczynek gości jest naszym priorytetem.

Pokój 11dwuosobowy DE LUXE.Przestronny pokój dla wymagających. Składa się z części sypialnej z dużym łóżkiem oraz części dziennej z sofą i telewizorem, lodówką, aneksem kuchennym i zestawem powitalnym.

Pokój 12dwuosobowy DOUBLE. Komfortowy pokój z dużym, wygodnym, podwójnym łóżkiem.

Pokój 14dwuosobowy typu TWIN. Przestronny pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz balkonem.
 

Pokój 15trzyosobowy. Funkcjonalny pokój, w którym znajduje się wygodne podwójne łóżko oraz rozkładana sofa. W tym pokoju jest możliwość dokwaterowania jednej osoby.

Pokój 16czteroosobowy. Pokój idealny dla rodzin. Składa się z części sypialnej z podwójnym łóżkiem oraz części dziennej z sofą, telewizorem, lodówką, aneksem kuchennym i pakietem powitalnym. Po rozłożeniu sofy otrzymujemy wygodne łóżko dla dwóch osób.

Pokój 21dwuosobowy DOUBLE. Komfortowy pokój z dużym, wygodnym, podwójnym łóżkiem.

Pokój 22dwuosobowy DOUBLE. Komfortowy pokój z dużym, wygodnym, podwójnym łóżkiem.

Pokój 23dwuosobowy typu TWIN. Przestronny pokój z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz balkonem.

Pokój 24dwuosobowy DOUBLE. Komfortowy pokój z dużym, wygodnym, podwójnym łóżkiem.

Pokój 25czteroosobowy. Pokój idealny dla rodzin. Składa się z części sypialnej z podwójnym łóżkiem oraz części dziennej z sofą, telewizorem, lodówką, aneksem kuchennym i pakietem powitalnym. Po rozłożeniu sofy otrzymujemy wygodne łóżko dla dwóch osób.

Pokój 31trzyosobowy. Funkcjonalny pokój, w którym znajduje się wygodne podwójne łóżko oraz rozkładana sofa. W tym pokoju jest możliwość dokwaterowania jednej osoby.

Pokój 32jednoosobowy. Idealny pokój do pracy i wypoczynku. Posiada on szerokie łóżka, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD oraz przestronne biurko do pracy.

Pokój 33jednoosobowy. Idealny pokój do pracy i wypoczynku. Posiada on szerokie łóżka, łazienkę z prysznicem, telewizor LCD oraz przestronne biurko do pracy.

Administrator

No description. Please update your profile.

    Nasze specjalności
    Znajdź nas na facebook

Facebook Messenger