Przyjęcia Okolicznościowe

Przejdź do kontaktu

W gronie najbliższych

Twoje przyjęcie

Wiemy jak ważny jest czas w gronie najbliższych, szczególnie podczas wyjątkowych momentów w życiu. Od zawsze cenimy sobie wartości rodzinne, dlatego dla Państwa chcemy tworzyć niezapomniane chwile. W okresie wiosenno - letnim dysponujemy zakrytym tarasem, który będzie również idealnym miejscem na każde przyjęcie.

Niezapomniane momenty

Wyjątkowe chwile

W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów menu przygotowanych specjalnie na szczególne okazje. W okresie wiosenno - letnim dysponujemy pięknie oświetlonym, zakrytym tarasem wśród natury, który będzie również idealnym miejscem na każdego rodzaju przyjęcie. W celu szczegółowych inormacji prosimy o kontakt.

Przyjęcia

Niepowtarzalne uroczystości

Dla Państwa zorganizujemy niepowtarzalne przyjęcia, w każdej formie. Nasza restauracja to piękna, jasna sala w rustykalnym stylu, która pomieści do 80 osób oraz dwie mniejsze, przytulne prywatne sale kameralne. Zapewniamy piękne dekoracje, które zachwycą Państwa i Państwa Gości.

Jesteś zainteresowany?  Skorzystaj z danych kontaktowych lub formularza kontaktowego:

Recepcja - Rezerwacje
x +48 33 841 11 21 x biuro@oldtreevilla.pl

(*) - Wypełnij wymagane pola

Galeria

Przekonaj się do nas

© 2021 Old Tree Villa & Restaurant - wszystkie prawa zastrzeżone.
design by : Facebros.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl
Cookies

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www.